Zaawansowany, wszechstronny i wytrzymały zegarek COROS VERTIX 2 GPS klasy premium

COROS VERTIX 2 - Lava
COROS VERTIX 2 - Lava
2 999,00 PLN
2 999,00 PLN
Choose color:
Selected variant not available

Dokładnie 17 sierpnia 2021 o godz. 16.00 czasu środkowoeuropejskiego COROS – jeden z globalnych liderów na rynku zegarków multisportowych – zademonstrował światu udoskonaloną wersję swojego flagowego modelu. VERTIX 2 – bo o  nim mowa – to zegarek, który przekracza wiele barier i wprowadza markę na poziom, który jeszcze pięć lat temu – gdy COROS ogłaszał wprowadzenie swojego pierwszego produktu – wydawał się nieosiągalny. Dziś uchodzi on za jednego z technologicznych liderów w swojej kategorii a nazwa COROS pojawia się w jednym szeregu z najważniejszymi producentami na rynku. Kolejne wprowadzane modele przekraczają nieosiągalne – wydawałoby się – bariery, jak choćby wprowadzony rok temu najlżejszy sportowy zegarek świata, PACE 2. Wczoraj do tego zacnego grona dołączyła najnowsza odsłona VERTIXa – zegarka z najmocniejszą baterią na globalnym rynku.

Videó lejátszása

Pierwszy na świecie zegarek wyposażony w System Nawigacji Satelitarnej o podwójnej częstotliwości

VERTIX 2 wyposażony jest w system GPS o podwójnej częstotliwości, umożliwiający precyzyjne ustalanie lokalizacji nawet w najtrudniejszym środowisku, takim jak wybrane góry, wąwozy, lasy czy wybrane obszary miejskie. Nowy moduł wykorzystany w VERTIX 2 zapewni Ci znacznie wyższą dokładność nawigacji w niekorzystnych warunkach, w których sygnał z satelitów jest ograniczany lub gdzie występują zakłócenia z powodu wysokich budynków lub innych, dużych struktur fizycznych.

VERTIX 2 może komunikować się ze wszystkimi pięcioma głównymi systemami satelitarnymi (GPS, GLONASS, Galileo, QZSS i Beidou), korzystając z dwóch głównych pasm częstotliwości (L1 + L5*) jednocześnie. Włączając tryb „wszystkie systemy  + podwójna częstotliwość”, zauważysz ogromną poprawę w ustalaniu lokalizacji - nawet w najbardziej niekorzystnych warunkach terenowych!

Mapa świata w trybie offline

VERTIX 2 to jedyny zegarek, który oferuje mapę świata offline dostępną w trybach: Landscape, Topo i Hybrid. Produkt jest fabrycznie wyposażony w pełną globalną mapę krajobrazową. Mapy topograficzne poszczególnych regionów możesz bezpłatnie pobrać ze strony coros.com.

Projektanci zadbali nie tylko o funkcjonalność, ale również o wygodę użytkowania nawigacji. Mapę w najnowszej odsłonie VERTIXa możesz przybliżać lub oddalać za pomocą cyfrowego pokrętła lub korzystając z wysoce responsywnego ekranu dotykowego.

Największy ekran w ofercie COROS

Całkowicie nowy 1,4’’ ekran dotykowy o rozdzielczości 280 x 280 px (64 kolory) zapewni Ci znacznie lepsze wrażenia wizualne. Od teraz możesz wyświetlić na ekranie jeszcze więcej danych, a także mapy i trasy w pełnym kolorze. W trybie treningowym VERTIX 2 obsługuje aż do ośmiu pól danych na jednej stronie!

Imponujący czas pracy baterii

Dzięki nowej baterii o dużej gęstości energii, VERTIX 2 pracuje prawie dwa razy dłużej niż bateria zastosowana w pierwszej odsłonie modelu - już wtedy uważanej za zegarek z najmocniejszą baterią na rynku! Czas pracy baterii w wersji 2.0 przedstawia się następująco:

  • przy codziennym użytkowaniu - 60 dni 
  • Full GPS (pomiar co sekundę) - 140 godzin
  • Full GPS z odtwarzaniem muzyki - 35 godzin
  • wszystkie systemy satelitarne - 90 godzin
  • wszystkie systemy satelitarne z odtwarzaniem muzyki - 30 godzin
  • wszystkie systemy satelitarne + Podwójna częstotliwość - 50 godzin
  • w trybie UltraMax - 240 godzin.

Nowy interfejs użytkownika

Nowy interfejs użytkownika pozwala na pełne wykorzystanie potencjału cyfrowego pokrętła. Wszystkie kluczowe informacje są dostępne w widżetach – wystarczy, że obrócisz pokrętło. Ulepszony ekran dotykowy umożliwi Ci wykonywanie niektórych czynności za pomocą palca i ekranu dotykowego, co pozwala na precyzyjną kontrolę podczas nawigacji, a także na łatwy dostęp do pól muzycznych i danych treningowych.

Odczuwalna różnica w mocy obliczeniowej

Procesor nowej generacji zastosowany w modelu VERTIX 2 zapewni Ci 20% wzrost wydajności w porównaniu z pierwotną wersją. Co więcej, VERTIX 2 jest wyposażony w ogromną pamięć wewnętrzną o pojemności 32 GB do zapisywania muzyki, map, tras, danych treningowych i przyszłych aktualizacji oprogramowania.

Elektrokardiografia

Elektrokardiografia (EKG) to najdokładniejszy sposób monitorowania tętna, a także niezawodny sposób na pomiar zmienności rytmu zatokowego (HRV). Za pomocą VERTIXa 2 możesz wykonać EKG i zmierzyć HRV oraz poziom stresu (zarówno podczas treningu, jak i w życiu codziennym), co pomoże Ci zwiększyć wydajność i zoptymalizować plan treningowy oraz regeneracyjny.

Sterowanie kamerami Insta360™

Sparowanie kamery Insta360™ (Insta360 Go 2, One X2 i One R) z zegarkiem umożliwi Ci sterowanie nią z poziomu nadgarstka. Stwarza to ogromne możliwości; możesz np. umieścić kamerę na statywie i stworzyć bardziej kreatywne ujęcia.

Muzyka

VERTIX 2 oferuje możliwość przesyłania i słuchania muzyki przechowywanej na urządzeniu po sparowaniu zegarka ze słuchawkami przy użyciu technologii Bluetooth. Co więcej, producent zapewnił, iż funkcje związane z odtwarzaniem muzyki będą rozwijane w nadchodzących aktualizacjach oprogramowania.

Opakowanie

Vertix 2 sprzedawany jest w wytrzymałym, wodoodpornym futerale – można go używać do bezpiecznego przechowywania telefonu, kluczy czy portfela.

Wykonany z myślą o ekstremalnej trwałości

VERTIX 2 wykonany jest z najwyższej jakości, niezwykle trwałych materiałów; szkiełko wykonano ze szkła szafirowego, pokrytego powłoką diamentopodobną (DLC). Z kolei nowa tytanowa koperta jest trzykrotnie bardziej odporna na zarysowania niż w pierwotnej wersji Vertixa.

Specyfikacja

Display size
1,4 cala 280 x 280 (64 kolory)
Type of display
Dotykowy LCD
Glass
Szafirowe oraz powłoka DLC (Diamond-Like Carbon)
Case material
Stop tytanu z powłoką PVD
Housing material
Stop tytanu z powłoką PVD
Belt width
26mm
Envelope size
50.3 x 50.3 x 15.7 mm
Weight with strap
89g
Weight without strap
g
Waterproof
10ATM (100 metrów)
Temperature of use
-30°C do 50°C
Battery life in UltraMax GPS mode
240 godzin
Battery life in Full GPS mode
140 godzin
Battery life for daily use
60 dni
Available colours
Czas pracy w trybie Wszystkie systemy satelitarne (GPS, GLONASS, Galileo, Beidou, QZSS)
90 godzin
Czas pracy w trybie Wszystkie systemy satelitarne + podwójna częstotliwość (GPS, GLONASS, Galileo, Beidou, QZSS)
50 godzin
Sapphire glass
Tryb Wszystkie systemy satelitarne + podwójna częstotliwość (GPS, GLONASS, Galileo, Beidou, QZSS)
Mapa śwaita typu Landscape
Regionalna mapa topograficzna
TAK
Mapa hybrydowa
Elektrokardiogram
Pomiar zmienności rytmu zatokowego (HRV)
Wi-Fi
Muzyka
Sterowanie kamerami Insta360™
Belt material
Silikon/Nylon
Charging time
Mniej niż 2 godziny
Optical heart rate measurement
Barometric altimeter
Accelerometer
Gyroscope
Compass
Satellite systems
GPS, GLONASS, Galileo, Beidou, QZSS
ANT+ accessories (HR chest strap, speed / cadence sensor, etc.)
Integration with other applications (Strava, TrainingPeaks, etc.)
COROS EvoLab (VO2 max, Zmęczenie, Obciążenie treningowe, Tempo progowe, etc.)
Sports modes
Bieganie
Bieganie wewnątrz
Bieżnia
Bieganie trailowe
Turystyka
Wspinaczka górska
Wielowyciągi
Rower
Rower wewnątrz
Otwarte wody
Basen
Spokojne wody
Wioślarstwo
Kajakarstwo górskie
Speedsurfing
Windsurfing
Narciarstwo
Snowboard
Narciarstwo biegowe
Skitouring
Kardio na zewnątrz
Kardio wewnątrz
Wioślarstwo wewnątrz
Chód
Triatlon
Multisport
Siła
Jednostki treningowe
Plan treningowy
Based on 0 Reviews

Tak piszą o naszych zegarkach

Dołącz do najlepszych

COROS Team to zespół sportowców zawodowo zajmujących się przekraczaniem granic ludzkich możliwości.

Każdy z nich korzysta z zegarków Coros mierząc się z kolejnymi wyzwaniami. Łączy ich nie tylko sportowa pasja, ale również zamiłowanie do najnowocześniejszej technologii, innowacji i kreatywności w sporcie.

Wysyłka w 24H!
Pomoc przy zakupie
bezpieczne płatności
© Raven Sport Sp. z o.o. All right reserved.