FORMY PŁATNOŚCI 

Zakupy w sklepie można opłacić na kilka sposobów. Wybierz tę metodę płatności, która będzie dla ciebie najwygodniejsza. Możesz zapłacić za pomocą szybkich przelewów internetowych, w chwili odebrania przesyłki od kuriera, bądź opłacić zakupy posiadaną kartą podarunkową.

I. PAYU

Bezpieczna i szybka forma płatności. Realizowana jest przez platformę do obsługi płatności przy zakupach internetowych. Wybór tej metody płatności sprawia, że zamówienie jest realizowane natychmiast. System informuje nas o wpłacie zaraz po tym, jak zapłacisz przez PayU. Platforma umożliwia płatności za pomocą: 

  • szybkiego przelewu on-line
  • karty debetowej lub kredytowej
  • kodu BLIK

II. PŁATNOŚC ZA POBRANIEM

Jest to metoda płatności przy odbiorze towaru. Taką płatność można wybrać tylko w przypadku dostarczenia przesyłki przez kuriera, bądź podczas odbioru przesyłki w naszym punkcie.

III. ODBIÓR OSOBISTY

Z uwagi na dobro naszych pracowników oraz klientów odbiór osobisty zamówień złożonych w sklepie internetowym jest możliwy w sklepie stacjonarnym tylko po uiszczeniu wcześniejszej opłaty za zamówione produkty. Nie musisz jednak odbierać zamówienia w całości – wybierz rzeczy, które spełniają Twoje oczekiwania, a za resztę otrzymasz zwrot środków.

Realizujesz płatność w sklepie internetowym za całe zamówienie. Po otrzymaniu informacji, że zamówienie jest gotowe do odbioru w sklepie stacjonarnym, możesz przyjść i zdecydować, który produkt spełnia Twoje oczekiwania.

Na zakupiony towar otrzymasz odpowiedni dokument potwierdzający sprzedaż a nasz dział Obsługi Klienta zwróci Ci różnicę. Zwrot środków nastąpi w ciągu 1-3 dni.

© Raven Sport Sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.