Zaawansowany, wszechstronny i wytrzymały zegarek GPS klasy Premium

COROS APEX Pro - Black
COROS APEX Pro - Black
1 699,00 PLN
1 899,00 PLN
1 899,00 PLN
Choose color:
Selected variant not available
Specification Watch comparison Check the reviews of this product

APEX Pro jest odpowiedzią na zapotrzebowanie użytkowników, którzy doceniają bogatą paletę możliwości oferowanych przez model APEX, ale równocześnie zależy im na mocniejszej baterii, ekranie dotykowym, pulsoksymetrze czy na wskazówkach dotyczących aklimatyzacji. Wersja Pro oferuje te możliwości. Tym samym stanowi idealne rozwiązanie dla sportowców trenujących w zróżnicowanych warunkach terenowo – atmosferycznych, niezależnie od stopnia ich zaawansowania sportowego.

Zweryfikowany przez najbardziej wymagających atletów

Tytanowa rama, szkiełko wykonane ze szkła szafirowego i wodoszczelność na poziomie 10 ATM – odpowiadająca ciśnieniu panującemu na głębokości do 100 m – stanowią gwarancję najwyższej trwałości. Przy wadze zaledwie 49 g (waga dla paska nylonowego), otrzymujesz zaawansowany technologicznie model multisportowego zegarka GPS, który wspomoże Cię w każdych warunkach.

Wzbogacony o ekran dotykowy

Korzystając z ekranu dotykowego oraz powiększonej koronki, możesz przeglądać trasę nawigacji oraz przybliżać i oddalać widok trasy. Rozwiązanie dużo wygodniejsze od tradycyjnej obsługi za pomocą przycisków - zwłaszcza w skrajnych warunkach atmosferycznych. 

Videó lejátszása

Imponująca żywotność baterii

APEX Pro pracuje do 40 godzin w trybie Full GPS – to aż 14% wzrost w porównaniu z bazową wersją zegarka. Dzięki temu możesz teraz pokonać najdłuższy ultramaraton bez konieczności przełączenia zegarka w tryb Ultra Max (100 h). W standardowym trybie zegarka bateria wytrzyma 30 dni pracy. Zapomnij o ładowarce!

Osobisty przewodnik górski

APEX Pro wyposażony jest w całodobowy monitoring poziom tlenu we krwi i tryb wysokościowy, funkcje, które pomagają we właściwym przeprowadzeniu aklimatyzacji wysokogórskiej. Zegarek poinformuje Cię o procesie przystosowywania się organizmu do mniejszej ilości tlenu w powietrzu na dużej wysokości oraz czy możesz wspinać się dalej.

Niezawodny nawet w ekstremalnie warunkach

Tytanowa rama, ekran ze szkła szafirowego i wodoodporność do 100 m zapewniają najwyższą trwałość. Ważący  zaledwie 59 g, zegarek możesz zabrać na niemal każdą przygodę, o jakiej marzysz. Materiały wykorzystane w produkcji Apexa Pro sprawdzą się nawet w najbardziej niekorzystnych warunkach atmosferycznych.

Dowolny trening, w dowolnym miejscu

W aplikacji COROS możesz tworzyć, udostępniać, a nawet pobierać treningi stworzone przez profesjonalnych sportowców i trenerów. Zaplanuj swój własny trening w dyscyplinach takich jak bieganie, kolarstwo, pływanie oraz trening siłowy, praktycznie bez żadnych ograniczeń. Wybierz spośród ponad 200 gotowych ćwiczeń, aby stworzyć idealny trening siłowy. Co więcej, możesz udostępniać swoje treningi znajomym i partnerom treningowym. Zrobisz to za pośrednictwem wiadomości SMS, e-mail, mediów społecznościowych lub bezpośrednio z aplikacji. Pobierz ze strony coros.com jeden ze starannie wyselekcjonowanych treningów zaprojektowanych przez profesjonalnych atletów i trenerów. Z nowymi trybami sportowymi, ustanawianie kolejnych życiowych rekordów jeszcze bardziej będzie w Twoim zasięgu!

Podświetl ekran!

Ręczne włączanie podświetlania ekranu za pomocą przycisku jest dla Ciebie zbyt uciążliwe i nie sprawdza się podczas ćwiczeń w nocy…? Żaden problem! Skorzystaj z trybu nocnego, który umożliwia ciągłe podświetlenie ekranu w czasie całego treningu. Podświetlenie ekranu jest na tyle mocne, abyś z łatwością mógł odczytać dane i jednocześnie na tyle ekonomiczne, aby bateria zachowała doskonałą wydajność podczas treningu – nawet przez całą noc. Co więcej, tryb nocny wyłączy się automatycznie po zakończeniu treningu lub o wschodzie słońca.

Precyzja na bieżni

Standardowa bieżnia lekkoatletyczna liczy 400 metrów. Dlaczego jednak urządzenia GPS nie są w stanie poprawnie zmierzyć tego dystansu? W trybie biegania na bieżni zastosowano zaprojektowany i zastrzeżony przez COROS algorytm, który zapewnia precyzyjny pomiar odległości pokonywanych podczas treningów, niezależnie od wybranego toru. Zapomnij o problemie niezrozumiałych odczytów w kształcie zygzaków i ostrych zakrętów.

Videó lejátszása

Moduły lokalizacji GPS o wysokiej precyzji

Apex Pro obsługuje systemy satelitarne GPS, GLONASS i BEIDOU; jedynie kwestią czasu – związaną z rozwojem kolejnych aktualizacji oprogramowania – jest wdrożenie systemu Galileo.  Precyzyjne algorytmy opracowane przez firmę Coros gwarantują bardzo dokładny pomiar podczas aktywności.

Precyzyjny pomiar tętna

Spokojne biegi to bardziej równomierne tętno, natomiast interwały i trening siłowy dostarczają bardziej dynamicznych zmian, związanych z wyraźnymi skokami pulsu. COROS opracował unikalne algorytmy pomiaru tętna dla każdego trybu aktywności, aby zapewnić Ci najlepszą w swojej klasie dokładność pomiaru na nadgarstku. Dzięki temu Apex Pro bardzo dokładnie monitoruje każdą aktywność organizmu - nie tylko w czasie dnia, gdy jesteś aktywny, ale i podczas snu, gdy Twój organizm odpoczywa.

Specyfikacja

Display size
1,2 cala 240 x 240 (64 kolory)
Type of display
Dotykowy LCD
Glass
Szafirowe oraz powłoka DLC (Diamond-Like Carbon)
Case material
Stop tytanu Grade 5
Housing material
Stop tytanu
Belt width
22mm
Envelope size
47 x 47 x 15.6 mm
Weight with strap
76g
Weight without strap
63g
Waterproof
15ATM (150 metrów)
Temperature of use
-20°C do 60°C
Battery life in UltraMax GPS mode
150 godzin
Battery life in Full GPS mode
60 godzin
Battery life for daily use
45 dni
Available colours
Czas pracy w trybie Wszystkie systemy satelitarne (GPS, GLONASS, Galileo, Beidou, QZSS)
N/A
Czas pracy w trybie Wszystkie systemy satelitarne + podwójna częstotliwość (GPS, GLONASS, Galileo, Beidou, QZSS)
N/A
Sapphire glass
Tryb Wszystkie systemy satelitarne + podwójna częstotliwość (GPS, GLONASS, Galileo, Beidou, QZSS)
Mapa śwaita typu Landscape
Regionalna mapa topograficzna
Możliwe wprowadzenie przed 2022
Mapa hybrydowa
Elektrokardiogram
Pomiar zmienności rytmu zatokowego (HRV)
Wi-Fi
Muzyka
Sterowanie kamerami Insta360™
Belt material
Silikon/Nylon
Charging time
Mniej niż 2 godziny
Optical heart rate measurement
Barometric altimeter
Accelerometer
Gyroscope
Compass
Satellite systems
GPS, GLONASS, Beidou (Galileo w przyszłości poprzez aktualizację oprogramowania)
ANT+ accessories (HR chest strap, speed / cadence sensor, etc.)
Integration with other applications (Strava, TrainingPeaks, etc.)
COROS EvoLab (VO2 max, Zmęczenie, Obciążenie treningowe, Tempo progowe, etc.)
Sports modes
Bieganie
Bieganie wewnątrz
Bieżnia
Bieganie trailowe
Turystyka
Wspinaczka górska
Wielowyciągi
Rower
Rower wewnątrz
Otwarte wody
Basen
Spokojne wody
Wioślarstwo
Kajakarstwo górskie
Speedsurfing
Windsurfing
Narciarstwo
Snowboard
Narciarstwo biegowe
Skitouring
Kardio na zewnątrz
Kardio wewnątrz
Wioślarstwo wewnątrz
Chód
Triatlon
Multisport
Siła
Jednostki treningowe
Plan treningowy
Based on 0 Reviews

Tak piszą o naszych zegarkach

Dołącz do najlepszych

COROS Team to zespół sportowców zawodowo zajmujących się przekraczaniem granic ludzkich możliwości.

Każdy z nich korzysta z zegarków Coros mierząc się z kolejnymi wyzwaniami. Łączy ich nie tylko sportowa pasja, ale również zamiłowanie do najnowocześniejszej technologii, innowacji i kreatywności w sporcie.

Wysyłka w 24H!
Pomoc przy zakupie
bezpieczne płatności
© Raven Sport Sp. z o.o. All right reserved.