O NAS 

Jesteśmy krakowską firmą handlową, od 2005 roku funkcjonującą w branży outdoor.
 Jako RAVEN zajmujemy się dystrybucją i handlem wysokiej jakości odzieżą, obuwiem oraz sprzętem turystyczno – sportowym.

Obecnie w naszym portfolio mogą Państwo znaleźć następujące marki:

AKU, COROS, ENO, FORESTIA, GSI OUTDOORS, GU ENERGY, HELINOX, HOKA ONE ONE, HYDRAPAK, KAMIK, KLEAN KANTEEN, LIFESYSTEMS, LIFEVENTURE, MALOJA, MARMOT, MYSTERY RANCH, OPTIMUS, ROCKLAND, SMARTWOOL, SMELLWELL, TEVA, TREAK’N EAT

Swoje produkty kierujemy do sklepów detalicznych, których docelowymi odbiorcami od zawsze byli pasjonaci świata gór, podróży i aktywnej turystyki. W ostatnich latach poszerzyliśmy nasz asortyment o ofertę skierowaną do biegaczy, rowerzystów, triathlonistów i wielu innych miłośników aktywności na świeżym powietrzu. Sprowadzamy towar zarówno dla profesjonalistów, jak i amatorów, osób od wielu lat pielęgnujących swoją pasję, jak i dopiero zaczynającym przygodę z szeroko rozumianym outdoorem.

Na bieżąco śledzimy trendy oraz zmiany zachodzące w branży – zarówno pod kątem rozwiązań technologicznych, jak i modowych. Dzięki temu mamy pewność, iż kupując produkty w sklepach naszych klientów, dostaniesz towar najwyższej jakości i spełniający Twoje oczekiwania. Jesteśmy wyłącznym, krajowym dystrybutorem kilkunastu uznanych i wciąż dynamicznie rozwijanych brandów. Ponadto, bazując na znajomości branży oraz zdobytym doświadczeniu, od 2009 rozwijamy autorską markę Rockland, oferującą sprzęt turystyczno – bushcraftowy.

Poza polskim rynkiem, część naszych marek dystrybuujemy do krajów Europy Wschodniej, na czele z Czechami i Węgrami. Ekonomiczny aspekt związany z prowadzeniem generującej zysk firmy nigdy nie przesłonił nam wartości, jakimi kierujemy się na co dzień w życiu. Bardziej niż biznesmenami czujemy się pasjonatami zdrowego i sportowego stylu życia, którego czynnymi praktykami są również nasi klienci oraz ich finalni odbiorcy. Razem z Wami tworzymy jedną wielką, „outdoorową” rodziną, dla której góry, sport, podróże czy bieganie stanowią nie tylko hobby po godzinach, ale i życiową pasję. Wierzymy, iż produkty, które oferujemy, przyczynią się do realizacji Waszych turystyczno – sportowych planów i ambicji.

© Raven Sport Sp. z o.o. All right reserved.