Najlżejszy multisportowy zegarek GPS na świecie

COROS PACE 2 - Dark Navy Silikon
COROS PACE 2 - Dark Navy Silikon
999,00 PLN
999,00 PLN
999,00 PLN
999,00 PLN
999,00 PLN
1 349,00 PLN
999,90 PLN
999,90 PLN
999,90 PLN
999,90 PLN
Choose color:
Selected variant not available
Specification Watch comparison Check the reviews of this product

PACE 2 to najnowszy multisportowy zegarek w ofercie COROS. Przeznaczony jest głównie do biegaczy ulicznych oraz triatlonistów. Jeśli zależy Ci na możliwie najniższej wadze zegarka – PACE 2 jest dla ciebie.

 

Premiera niniejszego modelu miała miejsce pod koniec sierpnia 2020. W jej momencie uchodził on za najlżejszy na świecie w kategorii zegarków multisportowych typu GPS. Biorąc pod uwagę ciągły postęp technologiczny, trudno wyrokować jak długo utrzyma się na fotelu lidera – może okazać się, ze COROS zaskoczy po raz kolejny, już z innym modelem. Na tę chwilę fakty są jednak takie, że zegarek o wadze 29 gramów (wersja z nylonowym paskiem), oferujący bogatą paletę funkcjonalności, jest fenomenem, który długo będzie przebić jakiemukolwiek producentowi. Zwłaszcza, jeśli wziąć pod uwagę kapitalny stosunek ceny do jakości.

Play Video

Moc i funkcjonalność, czyli jakie zmiany - w stosunku do pierwowzoru - decydują o innowacyjności PACE’a 2

Lżejszego zegarka nie znajdziesz

Wspomniana już waga została zmniejszona z 48 do 29 gramów (wersja z nylonowym paskiem) w stosunku do pierwotnego modelu. Jest to efekt m.in. zmniejszenia wymiarów zegarka, bez jednoczesnego pomniejszania średnicy wyświetlacza, która nadal ma 1,2’’, przy rozdzielczości 240 x 240 pikseli. Co więcej, dzięki wzmacnianej włóknem szklanym, polimerowej ramce oraz zastosowaniu szkiełka typu Corning Glass PACE 2 łączy lekkość z wysoką trwałością.

Odczuwalna różnica w mocy

O ile nie dla każdego użytkownika różnica kilkunastu gramów jest kluczową zmianą, o tyle 1,5x szybszy procesor, 5x większa pamięć RAM i 4x pojemniejsza przestrzeń do przechowywania danych (64 MB) to innowacje obok których ciężko przejść obojętnie. Jeżeli korzystałeś z pierwotnej wersji PACE’a - lub z zegarka o podobnych parametrach - niewątpliwie odczujesz różnicę.

Bardzo długo działająca bateria

PACE 2 jest w stanie dłużej pracować od swojego pierwowzoru - z 25 do 30 h w zwykłym trybie GPS oraz z 50 do 60 h w trybie UltraMax. Standardowy tryb pracy zegarka - a więc taki, który będzie stale monitorował Twoje tętno, śledził sen, zliczał kroki i spalone kalorie czy wysyłał powiadomienia - wynosi aktualnie 20 dni (10 mniej niż poprzednik).

Zapomnij o ładowaniu!

Czas pracy baterii przy codziennym użytkowaniu - 20 dni
Czas pracy baterii w trybie GPS - 30 godzin
Czas pracy baterii w trybie UltraMax - 60 godzin

Funkcjonalność przede wszystkim

Kolejne zmiany to odejście od czterech przycisków na rzecz intuicyjnego pokrętła oraz dodanie systemu szybkiego przepinania pasków.

Wbudowane, w zastępstwie tradycyjnych przycisków, cyfrowe pokrętło łatwo obsłużysz jednym palcem - nawet w rękawiczkach oraz pod wodą. 

Podświetl ekran!

Ręczne włączanie podświetlania ekranu za pomocą przycisku jest zbyt uciążliwe i nie sprawdza się podczas ćwiczeń w nocy…? Żaden problem! Skorzystaj z trybu nocnego, który umożliwia ciągłe podświetlenie ekranu przez cały trening. Podświetlenie ekranu jest na tyle mocne, abyś z łatwością mógł odczytać dane, i – równocześnie – na tyle ekonomiczne, aby bateria zachowała doskonałą wydajność podczas treningu, nawet przez całą noc. Tryb wyłączy się automatycznie po zakończeniu treningu lub o wschodzie słońca.

Planuj i analizuj swój trening

PACE 2 daje Ci możliwość wyboru 12 różnych trybów sportowych, na czele z bieganiem, jazdą na rowerze, pływaniem czy triathlonem.

W aplikacji COROS możesz tworzyć, udostępniać, a nawet pobierać treningi stworzone przez profesjonalnych sportowców i trenerów. Zaplanuj i prześlij na zegarek swój własny, spersonalizowany trening. Wybierz spośród ponad 200 gotowych ćwiczeń, aby stworzyć idealny trening siłowy. Co więcej, możesz udostępniać swoje treningi znajomym i partnerom treningowym. Zrobisz to za pośrednictwem wiadomości SMS, e-mail, mediów społecznościowych lub bezpośrednio z aplikacji. Pobierz ze strony coros.com jeden ze starannie wyselekcjonowanych treningów zaprojektowanych przez profesjonalnych atletów i trenerów. Z nowymi trybami sportowymi, ustanawianie kolejnych życiowych rekordów jeszcze bardziej będzie w Twoim zasięgu!

Moduły lokalizacji GPS o wysokiej precyzji

PACE 2 obsługuje systemy satelitarne GPS, GLONASS i BEIDOU; jedynie kwestią czasu – związaną z rozwojem kolejnych aktualizacji oprogramowania – jest wdrożenie systemu Galileo.  Precyzyjne algorytmy opracowane przez firmę Coros gwarantują bardzo dokładny pomiar podczas aktywności. 

Funkcja Truck Run

Standardowa bieżnia lekkoatletyczna liczy 400 metrów. Dlaczego jednak urządzenia GPS nie są w stanie poprawnie zmierzyć tego dystansu? W trybie biegania na bieżni zastosowano zaprojektowany i zastrzeżony przez COROS algorytm, który zapewnia precyzyjny pomiar odległości pokonywanych podczas treningów, niezależnie od wybranego toru. Zapomnij o problemie niezrozumiałych odczytów w kształcie zygzaków i ostrych zakrętów.

Play Video

Wielofunkcyjny, inteligentny i niewielki

PACE 2 posiada wszystkie niezbędne funkcje, jakie powinien posiadać klasowy zegarek multisportowy – na czele z długo działającą baterią, precyzyjnym pomiarem GPS i tętna oraz szczegółową analizą treningu. Posiada również dodatkowe czujniki, takie jak wysokościomierz barometryczny, akcelerometr, kompas, termometr czy żyroskop. Dodaj do tego powiadomienia z telefonu, analizę snu czy pomiar sprawności fitness, a otrzymasz niezwykle precyzyjne narzędzie pomiarowo – analityczne, z którym nie będziesz chciał rozstawać się podczas treningu

Precyzyjny pomiar tętna

Spokojne biegi to bardziej równomierne tętno, natomiast interwały i trening siłowy dostarczają bardziej dynamicznych zmian, związanych z wyraźnymi skokami pulsu. Aby zapewnić Ci najlepszą w swojej klasie dokładność pomiaru tętna na nadgarstku, COROS opracował unikalne algorytmy tętna dla każdego trybu aktywności. Dzięki temu PACE 2 sprawnie monitoruje każdą aktywność organizmu - nie tylko w czasie dnia, gdy jesteś aktywny, ale i podczas snu, gdy Twój organizm odpoczywa.

Zegarek, który nie boi się żadnych wyzwań

PACE 2 posiada funkcje, które wspomogą Twój trening - niezależnie czy uprawiasz jogging czy przygotowujesz się do zawodów biegowych, triathlonowych lub też ćwiczysz na siłowni. PACE 2 pomoże Ci przeprowadzić trening oraz dostarczy jego kompleksową analizę ułatwiając osiąganie Twoich celów sportowych.

Play Video

Specyfikacja

Display size
1,2 cala 240 x 240 (64 kolory)
Type of display
Dotykowy LCD
Glass
Szafirowe oraz powłoka DLC (Diamond-Like Carbon)
Case material
Stop tytanu Grade 5
Housing material
Stop tytanu
Belt width
22mm
Envelope size
47 x 47 x 15.6 mm
Weight with strap
76g
Weight without strap
63g
Waterproof
15ATM (150 metrów)
Temperature of use
-20°C do 60°C
Battery life in UltraMax GPS mode
150 godzin
Battery life in Full GPS mode
60 godzin
Battery life for daily use
45 dni
Available colours
Czas pracy w trybie Wszystkie systemy satelitarne (GPS, GLONASS, Galileo, Beidou, QZSS)
N/A
Czas pracy w trybie Wszystkie systemy satelitarne + podwójna częstotliwość (GPS, GLONASS, Galileo, Beidou, QZSS)
N/A
Sapphire glass
Tryb Wszystkie systemy satelitarne + podwójna częstotliwość (GPS, GLONASS, Galileo, Beidou, QZSS)
Mapa śwaita typu Landscape
Regionalna mapa topograficzna
Możliwe wprowadzenie przed 2022
Mapa hybrydowa
Elektrokardiogram
Pomiar zmienności rytmu zatokowego (HRV)
Wi-Fi
Muzyka
Sterowanie kamerami Insta360™
Belt material
Silikon/Nylon
Charging time
Mniej niż 2 godziny
Optical heart rate measurement
Barometric altimeter
Accelerometer
Gyroscope
Compass
Satellite systems
GPS, GLONASS, Beidou (Galileo w przyszłości poprzez aktualizację oprogramowania)
ANT+ accessories (HR chest strap, speed / cadence sensor, etc.)
Integration with other applications (Strava, TrainingPeaks, etc.)
COROS EvoLab (VO2 max, Zmęczenie, Obciążenie treningowe, Tempo progowe, etc.)
Sports modes
Bieganie
Bieganie wewnątrz
Bieżnia
Bieganie trailowe
Turystyka
Wspinaczka górska
Wielowyciągi
Rower
Rower wewnątrz
Otwarte wody
Basen
Spokojne wody
Wioślarstwo
Kajakarstwo górskie
Speedsurfing
Windsurfing
Narciarstwo
Snowboard
Narciarstwo biegowe
Skitouring
Kardio na zewnątrz
Kardio wewnątrz
Wioślarstwo wewnątrz
Chód
Triatlon
Multisport
Siła
Jednostki treningowe
Plan treningowy
Based on 0 Reviews

Tak piszą o naszych zegarkach

Dołącz do najlepszych

COROS Team to zespół sportowców zawodowo zajmujących się przekraczaniem granic ludzkich możliwości.

Każdy z nich korzysta z zegarków Coros mierząc się z kolejnymi wyzwaniami. Łączy ich nie tylko sportowa pasja, ale również zamiłowanie do najnowocześniejszej technologii, innowacji i kreatywności w sporcie.

Wysyłka w 24H!
Pomoc przy zakupie
bezpieczne płatności
© Raven Sport Sp. z o.o. All right reserved.