Zaawansowany, wszechstronny i wytrzymały zegarek GPS klasy Premium

COROS APEX 46mm - Black Grey
COROS APEX 46mm - Black Grey
1 499,00 PLN
1 199,00 PLN
Choose color:
Selected variant not available
Specification Watch comparison Check the reviews of this product

APEX 46 to zaawansowany multisportowy zegarek GPS, opracowany z myślą o potrzebach biegaczy ultra oraz sportowców uprawiających dyscypliny, w których kluczowa jest żelazna kondycja fizyczna. Wykonany z trwałych i innowacyjnych materiałów, opracowanych zgodnie z najnowocześniejszymi rozwiązaniami technologicznymi. Naszpikowany trybami sportowymi, które wspomogą Cię podczas biegania (zwłaszcza na dystansach ultra), jazdy na rowerze, pływania, górskiej wspinaczki, jak i podczas wielu innych form aktywności fizycznej. Dzięki precyzyjnej analizie treningu, APEX 46 pomoże Ci zwiększyć indywidualne osiągi.

Play Video

Lekkość, wytrzymałość, elegancja

Materiały wykorzystane w produkcji niniejszego modelu zagwarantują Ci odporność w najbardziej niekorzystnych warunkach atmosferycznych. Dzięki zastosowaniu niepodatnej na korozję, tytanowej ramki oraz szafirowego szkiełka, APEX 46 łączy w sobie lekkość (tylko 55,3 g wraz z paskiem!) z dużą wytrzymałością na uszkodzenia. Wyposażony w system szybkiego mocowania, 22-mm, silikonowy pasek utrzyma zegarek na Twojej dłoni nawet w czasie intensywnych aktywności sportowych. Całość zachowuje stylowy wygląd, dzięki czemu APEX 46 nie tylko będzie długo i efektywnie funkcjonował, ale też elegancko się prezentował - niezależnie od tego czy będziesz miał na sobie sportowy dres czy strój casualowy.

Gwarancja funkcjonowania w wymagających warunkach terenowo - klimatycznych

APEX 46 to zegarek, który sprawdzi się w naprawdę trudnych warunkach. Przykłady? Niniejszy model cechuje się wodoszczelnością na poziomie 10 ATM, odpowiadająca ciśnieniu panującemu na głębokości do 100 m. Zostajemy na lądzie? APEX 46 będzie dla Ciebie pracował, gdy termometr w Twojej okolicy wskaże temperaturę w przedziale od -10°C do +60°C. Przechowywać - bez ryzyka jakiejkolwiek awarii - możesz go w jeszcze bardziej skrajnych temperaturach, mieszczących się w przedziale od -20°C do +70°C.

Play Video

Niezwykle żywotna bateria

Zapomnij o regularnym ładowaniu zegarka. Apex 46 sprawdzi się podczas najdłuższego ultramaratonu – bateria wytrzyma do 35 godzin działania w trybie najlepszego GPS oraz 100 godzin w trybie UltraMax GPS. W standardowym trybie zegarka możesz zapomnieć o ładowaniu nawet przez 30 dni.

Efektywny i bezpieczny trening

APEX 46 sprawnie monitoruje kluczowe aktywności organizmu - na czele z pomiarem tętna, szybkości, wydolności czy nawet długości kroków, które wykonałeś w danej jednostce czasu. Bazując na unikalnym algorytmie, wykorzystującym wskaźniki takie jak próg mleczanowy, pułap tlenowy VO2max i tętno, aplikacja COROS App regularnie optymalizuje plan treningowy. Wykorzystując zapisane dane treningowe oraz pomiary kluczowych parametrów z Twojej ostatniej aktywności, aplikacja obliczy Twój przewidywany poziom wysiłku i zaleci Ci odpowiedni czas regeneracji.

Chcesz wiedzieć, na jakim poziomie wydolności trenowałeś i jaki był finalny efekt Twojego treningu? APEX 46 oceni to wg specjalnej skali: 0 - 100 dla wydolności i 1 - 6 dla treningu.

Co więcej, APEX 46 pracuje dla Ciebie nie tylko w czasie dnia, gdy jesteś aktywny, ale i podczas snu, gdy Twój organizm odpoczywa. Dzięki temu zawsze będziesz wiedział, jaki masz puls oraz ciśnienie tlenu we krwi.

Inteligentny pomiar długości kroku

APEX 46 wyposażony jest w autorski algorytm do wyznaczania długości kroku. Rejestruje on, a następnie wykorzystuje do obliczeń indywidualny wzorzec poruszania się użytkownika podczas biegania. Dzięki temu zegarek buduje unikatowy dla każdej osoby model ruchu, pomagający określić długość kroku podczas biegania w pomieszczeniach lub w miejscach, gdzie jakość sygnału GPS jest niewystarczająca (m.in. w tunelach).

Play Video

Zawsze wiesz, gdzie jesteś i dokąd masz podążać

Dzięki wbudowanej funkcji nawigacji po trasie, APEX 46 poprowadzi Cię do celu, niezależnie od aktualnego położenia. Jak cenne mogą być wskazówki w zakresie orientacji w nieznanym terenie, gdy liczy się każda sekunda na trasie biegu - nie trzeba przekonywać żadnego biegacza ultra. W przypadku modelu APEX 46 trasy wyświetlane są na siatce w formie ścieżki breadcrumb, wraz z aktualnymi informacjami na temat wysokości i kierunku poruszania się. Wspomagane są przy tym alertami, które pomogą Ci wrócić na właściwą ścieżkę, gdy tylko zboczysz z trasy.

Funkcja TruckRun - precyzja na bieżni

Standardowa bieżnia lekkoatletyczna liczy 400 metrów. Dlaczego jednak urządzenia GPS nie są w stanie poprawnie zmierzyć tego dystansu? W nowym trybie biegania na bieżni zastosowano zaprojektowany i zastrzeżony przez COROS algorytm, który zapewnia precyzyjny pomiar odległości pokonywanych podczas treningów, niezależnie od wybranego toru. Zapomnij o problemie niezrozumiałych odczytów w kształcie zygzaków i ostrych zakrętów - APEX 46 rozpozna dystans, który faktycznie pokonujesz.

Play Video

Dopasuj trening do swoich potrzeb i osiągaj życiowe rezultaty!

Zaawansowana analiza obciążenia treningowego i wydajności oceni Twój trening i dostosuje zalecany czas odpoczynku. Gdy tylko aplikacja COROS App uzna, że niezbędny jest Ci odpoczynek, dostaniesz z niej takie powiadomienie. Dzięki tej funkcjonalności możesz trenować w najlepszym dla siebie momencie, a tym samym efektywnie planować czas i wysiłek, jednocześnie unikając kontuzji i przeciążenia organizmu.

Co więcej, dzięki trybowi Trening - zaledwie jednemu z 20, jakie oferuje APEX 46 - możesz tworzyć, udostępniać (na kilka sposobów), a także pobierać treningi stworzone przez profesjonalistów - niezależnie czy w danym momencie biegasz, jeździsz na rowerze, pływasz czy uprawiasz trening siłowy. Zależy Ci na integracji z aplikacjami takimi jak Strava czy Training Peaks? Masz to w pakiecie.

Reasumując - wybierz optymalne dla siebie ćwiczenia spośród ponad 200 proponowanych przez aplikację i stwórz autorską sesję treningową. Dzięki jej dopasowaniu pod indywidualne potrzeby, łatwiej będzie Ci o namacalne postępy sportowe, a w efekcie – ustanawianie osobistych życiówek!

Specyfikacja

Display size
1,2 cala 240 x 240 (64 kolory)
Type of display
Dotykowy LCD
Glass
Szafirowe oraz powłoka DLC (Diamond-Like Carbon)
Case material
Stop tytanu Grade 5
Housing material
Stop tytanu
Belt width
22mm
Envelope size
47 x 47 x 15.6 mm
Weight with strap
76g
Weight without strap
63g
Waterproof
15ATM (150 metrów)
Temperature of use
-20°C do 60°C
Battery life in UltraMax GPS mode
150 godzin
Battery life in Full GPS mode
60 godzin
Battery life for daily use
45 dni
Available colours
Czas pracy w trybie Wszystkie systemy satelitarne (GPS, GLONASS, Galileo, Beidou, QZSS)
N/A
Czas pracy w trybie Wszystkie systemy satelitarne + podwójna częstotliwość (GPS, GLONASS, Galileo, Beidou, QZSS)
N/A
Sapphire glass
Tryb Wszystkie systemy satelitarne + podwójna częstotliwość (GPS, GLONASS, Galileo, Beidou, QZSS)
Mapa śwaita typu Landscape
Regionalna mapa topograficzna
Możliwe wprowadzenie przed 2022
Mapa hybrydowa
Elektrokardiogram
Pomiar zmienności rytmu zatokowego (HRV)
Wi-Fi
Muzyka
Sterowanie kamerami Insta360™
Belt material
Silikon/Nylon
Charging time
Mniej niż 2 godziny
Optical heart rate measurement
Barometric altimeter
Accelerometer
Gyroscope
Compass
Satellite systems
GPS, GLONASS, Beidou (Galileo w przyszłości poprzez aktualizację oprogramowania)
ANT+ accessories (HR chest strap, speed / cadence sensor, etc.)
Integration with other applications (Strava, TrainingPeaks, etc.)
COROS EvoLab (VO2 max, Zmęczenie, Obciążenie treningowe, Tempo progowe, etc.)
Sports modes
Bieganie
Bieganie wewnątrz
Bieżnia
Bieganie trailowe
Turystyka
Wspinaczka górska
Wielowyciągi
Rower
Rower wewnątrz
Otwarte wody
Basen
Spokojne wody
Wioślarstwo
Kajakarstwo górskie
Speedsurfing
Windsurfing
Narciarstwo
Snowboard
Narciarstwo biegowe
Skitouring
Kardio na zewnątrz
Kardio wewnątrz
Wioślarstwo wewnątrz
Chód
Triatlon
Multisport
Siła
Jednostki treningowe
Plan treningowy
Based on 0 Reviews

Tak piszą o naszych zegarkach

Dołącz do najlepszych

COROS Team to zespół sportowców zawodowo zajmujących się przekraczaniem granic ludzkich możliwości.

Każdy z nich korzysta z zegarków Coros mierząc się z kolejnymi wyzwaniami. Łączy ich nie tylko sportowa pasja, ale również zamiłowanie do najnowocześniejszej technologii, innowacji i kreatywności w sporcie.

Wysyłka w 24H!
Pomoc przy zakupie
bezpieczne płatności
© Raven Sport Sp. z o.o. All right reserved.